Криворіжців запрошують вшанувати жертв Голодомору, запаливши «свічку памяті»

Криворіжців запрошують вшанувати жертв Голодомору, запаливши «свічку памяті»

Фото: Первый Криворожский

В України вшановують жертв голодоморів.

Сьогодні, 25 листопада, традиційно о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, під час якої мільйони українців запалюватимуть свічки біля Меморіалів Голодомору та на підвіконнях власних осель.

Національні пам’ятні заходи до роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".

“Голодомор — це помста за свободу. Українців карали смертю за здобуту незалежність від імперій. Геноцид знищив ключові свободи: мільйони позбавлені життя, в країну повернено рабство — селянам обмежили пересування і відібрали паспорти, колгоспи застосовували примусову працю, люди не могли сподіватися на недоторканість житла, не мали свободи релігії, їх обмежили в культурних правах. Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали. І свою незалежність ми змогли підтвердити вже 1991 року”, —
говорить Володимир В’ятрович історик, Голова Українського інституту національної пам’яті.


В Кривому Розі урочистості з нагоди цієї трагічної події відбулися в усіх районах міста.

Комментарии (16)

сусід

16:52, 25 ноября 2017

голодомору не буває там де народ озброєний

Засимович

18:58, 25 ноября 2017

Комуністична влада позбавила людей права самим захищати себе. Навіть якщо тебе вбиває бандит, ти не маєш права себе захищати, бо тебе захищає радянська влада. Нинішня влада є відрижкою компартійної влади, тому не допустить володіння зброєю доти, доки не буде усунута або не розвалиться країна.

Засимович

21:17, 25 ноября 2017

Якщо дозволять ТТ, все зміниться радикально. Наприклад, ніякі тітушки не будуть лупцювати битами мирних мітингуючих або неугідних владі активістів. Дякую за ввічливу відповідь українською.

Засимович

22:46, 25 ноября 2017

У тітушки цілком може виявитись і законний пкм, але застосування його буде незаконне, тому що мітингуючий громадянин на тітушку не нападає. А захиститися від невідомої тітушки, яка загрожує його життю, він має право. Поки що так.

Засимович

23:02, 25 ноября 2017

Якщо поліціянт діє законно, йому нема чого рядитися в гражданку, і його номер повинен бути видний усім. Поліцаї перевдягаються найчастіше тоді, коли знають, що діють незаконно. В Англії, наприклад, поліцаї принципово не носять зброї. В цьому, звісно, є певні мінуси, але, мабуть, плюсів більше.

Major

01:55, 26 ноября 2017

Overlord, а полициянт, это кто?

Засимович

21:19, 25 ноября 2017

Поминаючи убієнних звірячою московсько-фашиською владою українців, треба пам'ятати, які жахи можуть чекати народ, який припиняє боротися за свободу.

Эйяфьядлайекюдль

21:55, 25 ноября 2017

Заканчивал бороться. 100 лет рабства почти, захватывая и этот век.

Гюнтер

08:20, 26 ноября 2017

Засимович, засунь свечку себе в задницу, чтобы память не отшибло.

Эйяфьядлайекюдль

10:42, 26 ноября 2017

А вот и потомство НКВДшников подтянулось!

Гюнтер

10:56, 26 ноября 2017

Незолотая рыбка, когда была '' учёным котом'' и мысли были адекватным, а рыбка без мозгов, что с неё взять...

Эйяфьядлайекюдль

11:11, 26 ноября 2017

Предки твои тоже этим вопросом задавались, приходя в дом к моим - что еще взять с них. Шишка от ели рядом падает. Если для тебя зажечь свечу в память о невинно убиенных личное оскорбление, то ты даже до рыбки интеллектом не дотянул. До гуппи.

Гюнтер

16:55, 26 ноября 2017

"Если для тебя зажечь свечу в память о невинно убиенных личное оскорбление" - нет, личный вопрос каждого, во что ему верить и я уважаю мнение других, если оно сказано толерантно и без оскорблений. Комментарии всяких зосимовичей и прочих бандеровских потомков (извини, спер твою цитату) навеянные злобой и неадекватностью, поэтому иногда пробивает "дать дрыном по кастрюльке на голове". Про "рыбку без мозгов" извини, многие твои комментарии (не касающиеся политики) читать приятно.

sema

09:33, 26 ноября 2017

Засинович - писать надо - не московско фашиской владой, а комуняцко фашиской владой. Вы все уже умом тронулись на москалях! Нельзя из-за гитлера ненавидеть Германию, нельзя из-за сталина ненавидеть грузин, нельзя из-за путина ненавидеть русских. Русские - они такие же как и мы , также работают, растят своих детей, радуются своим маленьким жизненным радостям. Мы все братья-славяне, мы навек соседи, мы молимся в одной Православной Церкви одному Богу. Что мы оставим потомкам? Злобу и ненависть?

Эйяфьядлайекюдль

10:44, 26 ноября 2017

Такие же. Только с перламутровыми пуговицами. И с крыльями.

Ссылка скопирована в буфер обмена