В Кривому Розі рятувальники вчилися гасити пожежу на верхніх поверхах багатоповерхівки

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізькі рятувальники провели тактисіння пожежі на найвищих поверхах будівлі.

24 листопада рятувальниками було здійснено практичне відпрацювання ліквідації пожежі в висотному будинку об’єкта з масовим перебуванням людей. Навчання проводились на базі готелю «Дружба Люкс», розташованого по вулиці Телевізійній.

Так, за тактичним задумом, умовна пожежа виникла в одній із кімнат на 9-му поверсі готелю. До служби порятунку, через пульт автоматичної пожежної сигналізації, надійшло повідомлення про пожежу на даному об’єкті. На виклик було направлено відділення 26 державної пожежно-рятувальної частинина пожежних автоцистерні та колінчатому автопідйомнику. В цей же час адміністрація об’єкту, виявивши задимлення і осередок пожежі, організовує евакуацію людей із будівлі.Прибувши на місце і отримавши первинну інформацію про подію від адміністрації об’єкту, вогнеборці, встановивши автоцистерну на пожежний гідрант, у складі ланки газодимозахисної служби,вирушили в умовно задимлене середовище для рятування людей та ліквідації пожежі. Теоретично було передбачено, що на момент прибуття вогнеборців умовна пожежа поширилася на площу 12 м2, а задимлення – насходову клітину. Тож в ході ліквідації пожежі, рятувальникам довелося рятувати із задимленого середовища потерпілого, який, за легендою, знаходився в одній із кімнат на 10-му поверсі та, через задимлення, вже не міг самостійно вибратися на свіже повітря.

Таким чином, рятувальники евукуювали умовного потрепілого із задимленого середовища, попередньо вдягнувши йому запасну панорамну маску, під’єднану до дихального апарату на стиснутому повітрі одного із членів ланки газодимозахисної служби. Після чого, вогнеборцізавершили ліквідацію умовної пожежі.
Подібні тренування допомагать вогнеборцям відпрацьовувати майстерність професійних навичок, а також краще орієнтуватися в ситуації в умовах виникнення справжньої пожежі.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 20 час 42 мин

Есть угроза

21 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com