Криворізькі студенти провели благодійну акцію для дітей

Криворізькі студенти провели благодійну акцію для дітей

Фото: Первый Криворожский

У Кривому Розі у Всесвітній день дітей колектив Криворізького державного комерційно-економічного технікуму провели благодійну акцію «Студенти-дітям».
Всесвітній день дітей було затверджено Генеральною Асамблеєю ООН у 1954 році.

Всесвітній день дитини націлений на солідарність і співпрацю між різними націями, зростання благополуччя дітей, а також зміцнення роботи, що проводиться в інтересах дітей усього світу. Сьогодні у світі проживає 7 млрд. жителів, четверта частина яких – діти і підлітки.

З 2005 по 2013 роки колектив КДКЕТ займався благодійною діяльністю у рамках співпраці з дитячим будинком № 3, а починаючи з 2013року і по теперішній час співпрацює з КЗ «Центром соціально-психологічної реабілітації дітей» Криворізької міської ради.

Протягом листопада 2017 року в рамках благодійного проекту «Милосердя» молодіжного волонтерського руху КДКЕТ «Територія студентських ініціатив» відбулась благодійна акція «Студенти-дітям» до Всесвітнього дня дитини.

Читайте також: В КДПУ відбувся конкурс «Студент року- 2017»Студенти подарували дітям альбоми для малювання, фарби, пензлі, кольорові олівці, зошити, ручки та інші канцелярські товари, книжки та розвиваючі ігри, на загальну суму близько 2000 грн.

Також студенти завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

« Ми повинні сприяти тому, щоб жодна дитина не лишилася поза увагою, мала можливість розвити свої інтереси та здібності, росла здоровою і щасливою, отримала належну освіту й виховання.

Давайте не будемо байдужими до проблем дітей, діти – це найдорожче, що в нас є! І пам'ятати про це ми повинні не тільки в це свято, а й повсякчас », - зазначили у КДКЕТ.


Ссылка скопирована в буфер обмена