Кривбасводоканал під час рейдів по боржникам на підмогу викликає поліцію

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Працівники підприємства "Кривбасводоканал" здійснили рейд по боржникам у Довгинцівському районі Кривого Рогу.

Днями у Довгинцівському районі Кривого Рогу проходив традиційний рейд серед боржників. Працівники КП «Кривбасводоканал» обстежували будинки приватного сектору, в яких накопичились значні суми боргу за водопостачання або мешканці яких користувались водою, за яку ніколи не платили жодної копійки. Мова йде про так звані «нульові» будинки, в них ніхто не прописаний, але проживати можуть по декілька чоловік. Відповідно, послугою вони користуються нелегально. А значить ставить їх у нерівні умови з добросовісними платниками.

В одному з будинків по вулиці Янки Купала, куди завітали контролери та слюсарі КП «Кривбасводоканалу» стався неприємний інцидент. На законних підставах працівники підприємства мали встановити у колодязі пломбу на ввід аби призупинити можливість безоплатного користування водою. В момент візиту комунальників декілька агресивно налаштованих людей, що представились мешканцями «нульового» будинку, почали проганяти їх та ображати. Аби уникнути сутичок, фахівці водоканалу викликали до місця подій поліцію.

З приїздом правоохоронців риторика людей змінилася, але вони так і не змогли надати жодних документів, які б підтверджували їх право як споживачів отримувати послугу. Як наслідок – водопостачання будинку було обмежено.

Читайте також: Должники тормозят ремонтные работы, - Кривбассводоканал

Ще в одному з будинків й досі не повернуто борг у сумі понад 8 тисяч гривень. В колодязі свого часу комунальники поставили пломбу та обмежили послугу. Але боржники втрутились у роботу мережі і продовжували її отримувати. За що й були відключені від водопостачання.

КП «Кривбасводоканал» звертається до усіх мешканців міста з проханням будувати відносити з підприємством у правовому полі, а боржникам – вчасно вносити плату за воду і укладати договір реструктуризації. Деталі можна дізнатись за телефонами: 499-15-75 або 067-659-15-75.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество