Відбитки пальців рук криворіжців для оформлення біометричного паспорту необов'язкові

Відбитки пальців рук криворіжців для оформлення біометричного паспорту необов'язкові

Фото: Первый Криворожский

При оформленні біометричних паспортів існує необхідність проведення процедури зняття відцифрованих відбитків пальців рук замовників послуг.

У залежності від індивідуальних фізичних особливостей криворіжців, дана процедура триває від декількох хвилин до 1,5 години, а в деяких випадках зняття відцифрованих відбитків пальців рук взагалі неможливе.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Криворізької міської ради.

Якщо після декількох спроб не вдається взяти відбитки пальців рук, в такому випадку при здійсненні прийому документів, складається акт про неможливість зняття відбитків пальців.

Причини можуть бути різні: в людини є певне захворювання, яке заважає процедурі, або просто з якихось інших причин не скануються відбитки.

Читайте також: Кривий Ріг на паспортах заробив півмільйона гривень

Якщо безконтактний електронний носій в закордонному паспорті не містить відбитків пальців рук, такий паспорт все одно вважається біометричним документом.

"Ознакою біометрики є не відбитки, а чіп. Паспорт вважається біометричним, якщо виконана хоча б одна з трьох вимог: є відцифрований образ обличчя особи, відбитки пальців рук або електронний підпис", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Кривому Розі затримується видача біометричних паспортівСсылка скопирована в буфер обмена