Два в одному: Укрпошта стане банком і магазином

Два в одному: Укрпошта стане банком і магазином

Фото: Первый Криворожский

Укрпошта змінює свій формат. В ній планують зосередити послуги як банка так і магазина.

В Укрпошті повідомляють, що працюють над тим, аби привабити відвідувачів та покращити якість обслуговування. Для цього планують поєднати поштові послуги з банківськими та реалізувати товар як у магазині. Про це заявив виконуючий обов'язки гендиректора держпідприємства Ігор Смілянський.

"Ми зробили головний акцент на розвиток логістичних послуг - активно співпрацюємо з підприємцями з сегменту електронної комерції і розвиваємо фінансові послуги. Враховуючи тенденції ринку також будемо міняти формат відділень.
Це повинен бути і банк, і пошта, і роздрібний магазин. Іншими словами: фінансово-логістичний оператор, який зможе забезпечити на високому рівні базові потреби населення. Звичайно, формат цих відділень залежатиме від розмірів населеного пункту, його віддаленості"
", - повідомив Смілянський.

Керівництво намагається на законодавчому рівні добитися для Укрпошти права здійснювати фінансові операції.

Нагадаємо, "Укрпошта" з 1 січня 2018 року підвищить тарифи на пересилання поштових відправлень в середньому на 16%.Комментарии (7)

Мельник

10:35, 30 октября 2017

А коли Укрпошта стане поштою? Одна з найповільніших організацій в країні

Пауков

10:51, 30 октября 2017

Коли логістику нормальну створять.

экономист

12:32, 30 октября 2017

Да, это точно. Тарифы на отправку посылок "Стандарт" очень привлекательные, но люди не идут, т.к. очереди (особенно если оператор нерасторопный). А молодежь не идет туда работать, зарплата минималка 3200 грн., а мозги выносят особенно когда пенсии дают, больше чем на Новой почте (так на Новой зарплата 5000-6000 грн. и условия комфортные: зимой - тепло, летом кондиционеры). У нас на почте (п/о 103) очень хороший персонал и работают быстро, но долго не было нормальных, но и сейчас нет гарантии , что эти не сбегут, у всех семьи, нужно зарабатывать, а не благотворительностью заниматься. По ТВ говорили, что у директора зарплата 330000 грн., а у персонала в сто раз меньше.

uefi

10:37, 30 октября 2017

Ну то что там магазин то это уже давно понятно,торгуют набором продуктов из атб по завышеным ценам)))

ivan68

10:51, 30 октября 2017

Так она уже давно магазин. Правда сельский. Обширный ассортимент из обуховской туалетной бумаги, хозяйственного совдеповского мыла и бельевой верёвки уже давно красуется на убогих торговых стеллажах. Вроде и так всё путём.

N.E.O.N

11:50, 30 октября 2017

Теперь будет очередь еще длиннее. К бабулькам добявятся девули приехавшие на shopping)))

ABC2017

11:57, 30 октября 2017

Автомотовелофото получается прям!

Ссылка скопирована в буфер обмена