Головне - любити себе: очільники однієї з райрад Кривого Рогу нараховували собі премії у 220-260%

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Кривому Розі депутати міської ради на сесії порушили питання про занадто надмірне преміювання працівників однієї з райрад міста.

На останній сесії міськради порушили постало питання про те, що керівництво Тернівського району занадто себе любить, і тому не обділяє себе преміями, при чому, на думку деякіх депутатів райради - завищеними. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук депутат Тернівської райради Костянтин Чухно.

"На останній сесії Криворізької міської ради депутат Антон Петрухін підняв питання захмарних премій голові Тернівської районної у місті ради та його заступникам. Пан Вілкул на 42 хв. звинуватив депутатів райради в тому, що вони не хочуть зменшувати премії. Прямо заявляю, що це є відвертою маніпуляцією і брехнею.

На 18 сесії Тернівської районної у місті ради мною було внесено проект рішення про умови оплати праці заступникам голови райради. Його зарубали процедурним голосуванням і навіть не внесли до черги денної. Мовляв не може бути в черзі денній два однакові питання"
. - повідомив Костянтин Чухно.

За його словами, на останньому пленарному засідання 19 сесії Тернівської районної у місті ради він знову подав 2 проекти рішення: про умови оплати праці та преміювання голови та заступників. Причому, щоб уникнути ситуації з однаковими назвами, депутат трішки змінив назву. Тому нічого не лишалося як ставити питання на чергу денну.

"Голосування показало, хто ж дійсно хоче і далі деребанити бюджетні кошти. За реальне зменшення премій не голосували депутати опоблоку та їх сателіти. Наразі, на відміну від процедурного рішення на минулій сесії, результати поіменного голосування занесено до протоколу. До речі, мер зобов'язав Голову Тернівської райради протокольно надати хто голосував, хто ні за премії. (відео https://www.youtube.com/watch?v=sj5DJQy0kVs).
Найцікавіше, що премії в 260 та 220 відсотків Голова і його заступники майже рік отримували в супереч 37 статті Регламенту Тернівської районної у місті ради.

Стаття 37. Рада в межах повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень.
Рішеннями ради нормативно-правового характеру є рішення, прийняті нею в межах повноважень, що мають загальний чи локальний характер та застосовуються неодноразово. Рішення ради нормативно-правового характеру НАБИРАЮТЬ ЧИННОСТІ З ДНЯ ЇХ ОФІЦІЙНОГО ОПРИЛЮДНЕННЯ, якщо радою не встановлено більш пізній строк введення їх у дію". -
зауважив Костянтин Чухно.

Як стверджує депутат, всі рішення ради, які мають нормативно-правовий характер, обов’язково розміщуються на офіційному веб-сайті та публікуються в друкованих засобах масової інформації. За його словами, рішення від 23.12.2016 р, щодо преміювання були опубліковані лише зараз, тому як в пошуковій системі Гугл дані файли навіть не проіндексовані, що доводить їх нещодавне розміщення, що схоже на підтасовування. До того ж відсутність рішень на сайті має фото підтвердження (скріншоти).

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
38 мин

Все хорошо

53 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com