У Центрі «Віза» Кривого Рогу оновили список послуг, що надаються

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В криворізькому Центрі адміністративних послуг оновили список послуг, які надаюься мешканцям міста.

Новий перелік послуг що надаються криворізьким Центром «ВІЗА» опублікований.

Серед суб'єктів надання адмінпослуг - Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області; Управління Державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області, Криворізьке міське управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області, Управління патрульної поліції в місті Кривий Ріг Департаменту патрульної поліції МВС України, відділ у Криворізькому районі головного управління Госгеокадастра в Дніпропетровській області та органи місцевого самоврядування Кривого Рогу.

З попереднього переліку послуг виключені:
адмінпослуги Дніпропетровської ОДА - через те, що, облдержадміністрація погодила обслуговування заявників-криворіжців тільки безпосередньо через ОДА та 2 ЦНАП, розміщених в м Дніпро - хоча це дуже незручно для криворіжців;
адмінпослуги Госпродпотребслужби - бо ГУ Госпродпотребслужби в Дніпропетровській області офіційно повідомило про те, що всі адміністративні послуги суб'єктам звернень на території Дніпропетровської області, певні діючими нормативними документами, надаються виключно зазначеним управлінням в м Дніпро.

Крім адміністративних ЦНАП «Віза» надає ще 92 публічні послуги, перелік яких постійно розширюється, з огляду на побажання жителів міста. Триває робота над двома новими «пакетними послугами»: «Зміна місця проживання» та «Оформлення спадщини».

Сьогодні діють 7 пакетних послуг:
"Народження дитини"
«Втрата близької людини»
«Документи для багатодітної родини»
«Новий суб'єкт - новий об'єкт»
«Розміщення зовнішньої реклами»
«Втрата документів»
«Зміна імені».
Найбільшою популярністю у криворіжців користуються 2:
"Народження дитини"
«Втрата близької людини».

На даний час ЦНАП «Віза» почав підготовку 2-х нових «пакетних послуг»: «Зміна місця проживання», «Оформлення спадщини». Співробітники Центру мають намір скоротити витрати часу, коштів і нервів земляків в цих також актуальних життєвих ситуаціях, а тому запрошують небайдужих і активних разом обробити цієї «пілот» для затвердження на черговому засіданні виконкому міськради.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город