Діти з особливими учбовими потребами мають право на повноцінне життя, - благодійники Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі та Криворізькому районі завершується реалізація проекту «Інтеграція дітей з обмеженими можливостями в суспільство – спільними зусиллями».

Проект проводиться благодійною організацією «БТ« Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки Європейського Союзу в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia).

Благодійники кажуть, що намагались охопити та забезпечити якісними соціальними послугами дітей з особливими учбовими потребами та сім'ї, в яких вони виховуються (патронажі, консультаційна допомога у представництві інтересів, соціальний супровід , інтеграція в суспільство дітей з особливими учбовими потребами та їх близького оточення).

Учасники заходу, який відбувся 25 жовтня, обговорили, як надається якісна соціально-психологічна, та корекційна допомога. Прагнуть запобігти синдрому госпіталізації та забезпечети соціалізацію дітей з особливими учбовими потребами.

«Варто створити базу для самоосвіти в майбутньому для батьків та опікунів дітей з обмеженими можливостями в місті Кривий Ріг та Криворізькому районі та привернути увагу до проблеми інтеграції в суспільство дітей з обмеженими можливостями, на яку не звертають потрібної уваги органи влади та місцевого самоврядування, та фінансування проекту в майбутньому з бюджету району», - зазначають організатори проекту.

Автори та учасники проекту «Інтеграція дітей з обмеженими можливостями в суспільство – спільними зусиллями» займаються психологічним супроводом сімей, що виховують дитину з особливими учбовими потребами та організовують супровід самих дітлахів на дому та на базі сімейного клубу «Долоні» та проводять корекційні заняття з дефектологом та логопедом.

На вчорашній зустрічі понад сто учасників розповідали про власні успіхи у реалізації проекту та про ймовірну подільшу співпрацю.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 10 час 29 мин

Есть угроза

03 : 17

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com