Те, за що мітингують українці, можливо здійснить керівництво держави

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У проект закону про держбюджет-2018 закладено фінансування антикорупційного суду.

Про це сказав Президент України Петро Порошенко.

За його словами, у Держбюджеті передбачена важлива стаття про фінансування антикорупційного суду, яка була внесена за наполяганням Глави держави.

Президент України впевнений, що це є доказом твердого наміру керівництва держави запустити вже наступного року цей принципово важливий судовий орган.

Незабаром ВР у першому читанні буде розглядати цей законопроект.

Голова держави зазначив, що ухвалення законопроекту, який би дозволив створити цей судовий орган, було заблоковано двома депутатськими фракціями.

Тоді український парламент звернувся до Венеційської комісії, яка вже надала свої висновки.

Читайте також: Нардепи України розглянуть питання про скасування депутатської недоторканості

Нагадаємо, що 10 жовтня Венеційська комісія оприлюднила свій висновок щодо законопроектів про антикорупційні суди, які були направлені до комісії Головою Верховної Ради України для проведення експертизи щодо відповідності внесених до парламенту законопроектів стандартам Ради Європи.

Голова парламенту Андрій Парубій 17 жовтня повідомив, що законопроект про антикорупційний суд буде розглянуто у парламенті відразу після його внесення Президентом у Верховну Раду.

19 жовтня Верховна Рада включила до порядку денного та направила до Конституційного суду для оцінки законопроекти №7203 Президента України та №6773 групи депутатів щодо обмеження недоторканності народних депутатів.

Президентським законопроектом пропонується викласти статтю 80 Конституції у новій редакції, що скасовує положення, за якими народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність, народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності.
Читайте також: Мітингувати на одну і ту ж тему криворіжці вирішили двічі

Глава держави відзначив вчорашнє рішення депутатів Верховної Ради, які конституційною більшістю зробили відповідальний політичний крок до скасування свого головного привілею.

«Я з перших днів президентства і у передвиборчій програмі скасування суддівської та депутатської недоторканності ставив як одне з перших і головних завдань», - наголосив Президент.

Депутатським законопроектом пропонується також виключити частини першу, третю статті 80 Конституції, якими передбачено гарантії депутатської недоторканності.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Pensioner
  • 3
  • 0
  • Ответить

Очередной мыльный пузырь. Все под президента.

omua78
  • 10
  • 1
  • Ответить

- "
«Я з перших днів президентства і у передвиборчій програмі скасування суддівської та депутатської недоторканності ставив як одне з перших і головних завдань», - наголосив Президент. "
Да все как то не до этого было )))

Mister True
  • 11
  • 1
  • Ответить

Ой, ***!
Вот где нужно митинговать! https://1kr.ua/review-2205.html

НА КИЕВ!!! В Кривом Роге на вас всем пох и вас никто там не услышит.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина