Кривбасводоканал: аби оминути закон, мешканці заважають підприємству завершити заміну трубопроводу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На підприємстві «Кривбасводоканал» поскаржилися на споживачів - мешканців вулиці Севанська. За словами працівників підприємтсва, вони (мешканці) не хочуть діяти законно.

КП «Кривбасводоканал» розпочав роботи по заміні 200 метрів зношеного трубопроводу на вулиці Севанська. Замість металевої труби, тут буде тепер більш надійний поліетиленовий водопровід.

Після того, як комунальники вже проклали більше 100 метрів трубопроводу, мешканці почали висловлювати невдоволення подальшим проведенням робіт і намагались завадити цьому.

Читайте також: Вода бежит в землю, а платим за нее по космическим тарифам, - криворожанин

Справа в тому, що більшість будинків уздовж водопроводу мали так звані «сліпі» врізки, а прилади обліку (за наявності) розташовувались на території домоволодінь.

Однак, відповідно до п.5.2 Наказу №190 від 27.06.2008 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», вузли обліку повинні розташовуватись на мережі споживача, як правило, на межі балансової належності мереж виробника та споживача.

Це означає, що після завершення заміни трубопроводу, для подальшого отримання води, мешканці мають облаштувати за межами домоволодіння колодязі з приладами обліку, як того вимагає закон. Аби уникнути цього, мешканці Севанської вирішили заблокувати роботу працівників КП «Кривбасводоканал».

Задля продовження ремонтних робіт комунальниками змушені були викликати поліцію.

Про проблему раніше ми повідомляли тут.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
6 мин

Все хорошо

02 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com