Масштабна реконструкція у Кривому Розі: з урочища балки Кандибіна вивезли сім тисяч тон мулу та 300 вантажівок сміття

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Два місяці - саме стільки триває оновлення річки Саксагань на МОДРі.

В народі цю місцевість називають балкою Кандибіна. Реконструкція проходить у два етапи.

Перша стадія - ліквідація звалища побутових відходів, хащ очерету й очищення водоймища.

Потім підрядники зміцнюватимуть берегову лінію, змонтують гідротехнічні споруди для вільного витоку води з Саксагані в Інгулець, а також облаштують два сквери для відпочинку криворіжців.

Щодня на об'єкті працює 20 одиниць техніки, зокрема машини для вивезення відходів, навантажувач і екскаватор. З початку серпня, коли стартувала реконструкція, вже транспортовано сім тисяч тон мулу, який вигрібають з самого дна річки.

Для цього знадобилось зробити більше тисячі рейсів вантажівками. Завдяки очищенню мілини, глибина водоймища подекуди збільшиться до двох з половиною метрів.


Щоб прокласти технологічні дороги, підрядники завезли майже три тисячі кубометрів ґрунту, що дорівнює 430 машинам. Робітники прибрали і гори сміття, яке накопичувалося протягом багатьох років. Всього було зібрано приблизно 1400 кубометрів, а це 280 заповнених вантажівок.

Головним ідеологом проекту реконструкції балки Кандибіна став криворізький нардеп Костянтин Усов. Пропозицію парламентаря підтримав губернатор Дніпропетровщини Валентин Резніченко. Реалізація першої черги запланованих робіт вартуватиме приблизно в 20 мільйонів гривень.

Ці кошти виділені з бюджету області.

«Ми задоволені темпами робіт. Утім необхідно, щоб якість виконуваного була на найвищому рівні. Тому ми контролюємо підрядників щотижня. Найголовніше, щоб кінцевий результат порадував усіх криворіжців, а нове місце відпочинку стало однією з прикрас нашого індустріального міста», – зазначив Костянтин Усов.

Народний депутат закликав всіх небайдужих містян контролювати якість виконуваних робіт.

Якщо криворіжці матимуть нарікання і пропозиції, вони можуть звертатися до приймальні криворізького парламентаря за адресою: вулиця Лермонтова, 29, або за телефоном 462-02-02.

Також можна писати на сторінку Команди Костянтина Усова, саме тут усі бажаючі можуть побачити, як за два місяці змінилась балка.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 9 мин

Есть угроза

23 : 49

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com