Заява «АрселорМіттал Кривий Ріг» стосовно відмови у допуску на підприємство екологічної інспекції

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює у складі міжнародної компанії АрселорМіттал – найбільшого іноземного інвестора в Україні, і завжди діє в рамках чинного українського законодавства. Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнає необхідним екологічний контроль з боку держави.

При цьому компанія вважає, що усі учасники процесу зобов’язані дотримуватись чинного законодавства і повинні діяти в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Наразі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вважає дії Державної екологічної інспекції незаконними та вбачає в них тиск на іноземного інвестора.

Станом на сьогодні досі не затверджено уніфіковану форму акту Державної екологічної інспекції, який контролюючий орган повинен мати на момент початку перевірки у відповідності до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» (стаття 4 Закону).

В свою чергу, відповідно до статті 10 зазначеного Закону, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» має право не допустити до перевірки орган контролю, якщо ним не була затверджена та оприлюднена на власному офіційному веб-сайті уніфікована форма акта, яким передбачається перелік питань залежно від ступеню ризику.

В даній ситуації компанія вбачає упередженість контролюючих органів та здійснення тиску на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» через засоби масової інформації та маніпулювання громадською думкою.

Залишаючись найбільшим іноземним інвестором та найбільшим платником податків в металургійній галузі України, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не помічає рівного ставлення з боку регуляторів до усіх промислових підприємств Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» наполягає на своїй правовій позиції і готове за необхідності й надалі захищати її у судовому порядку.

Юридична служба підприємства надала роз‘яснення про наявність підстав для недопуску інспекції, і керівництво ухвалило рішення про відмову у допуску, запобігаючи порушенням вимог закону. Рішення керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ґрунтуються на принципових позиціях відповідального бізнесу з використанням права, яке надано Законом України.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

20 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com