Збірна Дніпропетровщини перемогла на чемпіонаті України з легкої атлетики. Серед спортивних шкіл криворіжці на 7-му місці

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На юнацькому командному чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени Дніпропетровщини перемогли в загальному заліку. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики міста Дніпро у Facebook.

Командний чемпіонат серед юнаків проходив у Дніпрі на оновленому стадіоні "Трудові резерви". Саме легкоатлети збірної Дніпропетровської області перемогли в загальному командному заліку. Крім того, вони отримали високі нагороди в особистих змаганнях.

На другій позиції опинилась збірна Харківської області, третє місце посіли спортсмени з Донецька.

Серед спортивних шкіл Олімпійського резерву третє місце виборола Дніпропетровська СДЮСШОР №3. В свою чергу, СДЮСШОР «Метеор» зайняла почесну четверту позицію.

Хороші командні результати продемонстрували спортсмени і тренери Дніпропетровської МК ДЮСШ, які посіли шосте місце. Також ДЮСШ № 7 з Кривого Рогу опинилась на дев’ятому місці в загальному командному заліку.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Спорт