У вересні в Кривому Розі відбулося 22 судових засідання, - депутат про судові процеси з «Криворіжгазом»

У вересні в Кривому Розі відбулося 22 судових засідання, - депутат про судові процеси з «Криворіжгазом»

Фото: Первый Криворожский

Криворіжці активно боряться з незаконним, на їх думку, встановленням загальнобудинкового лічильника на газ.

Як стверджує депутат міської ради Андрій Немченко, який займається цим питанням, і відстоює права городян, щодня відбувається по 3–5 судових засідань по фактам змушення городян «Криворіжгазом» установити індивідуальні лічильники. Лише за вересень відбулося 22 судових розгляди по 22 будинках – так виборюють свої права близько 700 постраждалих від неправомірних дій Криворіжгазу.

«Не можна показувати свою слабкість, треба відвойовувати свої права, і доводити, що часи тихого покірливого мовчання давно минули, багатостраждальний народ давно прийняв рішення таким не бути» - говорить депутат.

Також депутат нагадав про необхідність об’єднуватись будинками і кварталами в боротьбі із беззаконням газової компанії, що, на його думку, є набагато дієвішим і результативнішим.

Комментарии (6)

Patriot=kr

17:36, 30 сентября 2017

А где наша власть? Почему нельзя законодательно и по решению судов запретить устанавливать общедомовые счетчики и выставлять по ним людям счета за газ? Или мы живем без власти? Тогда скоро и у нас люди начнут задумываться об отдельной республике.

радистка КЭТ

20:09, 30 сентября 2017

государство стремится макс охватить всех счетчиками и общедомовой ( газ , вода , эл. ) не противоречит закону ( противоречат санкции за отказ ) - а депутат решил , как и всегда , на людских недовольствах пролезть еще выше .

cokolov

20:14, 30 сентября 2017

Если она не законна и устанавливают не законно , то бейте их по голове ,может быстрей до них дойдет ,чем судиться , почему государство дает горгазу беспредельничать

Хестлер

21:41, 30 сентября 2017

В Горгазе недавно обыска прошли, двери выбивали, много интересного нашли. Так им!

Владислав

23:04, 30 сентября 2017

А обычные роботяги тут к чему? Да и сам окажися в местах не столь оддаленых. А к начальству в хатынки слабо заявитса лично и зделать то шо ты другим предлагаеш?

Все пропало

23:17, 30 сентября 2017

И сколько вынесено положительных вердиктов?Сколь счетчиков срезали?То,что борются,то молодцы.А насчет объединения домами,то во второй квартире съемной живу,дак никто друг с другом не здоровается в подъезде,а мы тут про объединения говорим.Люди полы ленятся помыть на площадке.А сосед меня вообще вчера удивил : когда я пытался с ним разговориться,он мне выдал,что ему вообще *** кто с ним на этаже живет.Такой,конечно,нарешает да в суды набегает,ага.

Ссылка скопирована в буфер обмена