Міська влада Кривого Рогу умила руки стосовно розміщення патріотичного борду на 95 кварталі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міська влада Кривого Рогу самоусунулася від відповідальності за наповнення і зміст рекламного борду, який розташований біли Стели Героїв на 95 кварталі.

На початку вересня до міського голови Ю. Вілкула з офіційним листом звернулася ГО "Сталеве братство" з проханням демонтувати рекламний борд на 95 кварталі.

"Ми вважаємо неприпустимим розміщувати рекламні або комерційні написи поруч зі святим для кожного патріота України місцем. Просимо офіційно визнати це місце меморіалом, зробити там монумент та демонтувати рекламний борд Просимо прийняти це важливе рішення або винести його на обговорення сесії міської ради прошу прийняти до уваги, що у разі неповаги до наших загиблих побратимів, цей борд буде демонтовано патріотами України". - йдеться в листі.

У міській раді на це відповіли, що борд знаходиться на цьому місці відповідно до дозволу на розміщення зовнішньої реклами, і що втручатися у зміст розміщуваної на ньому реклами вони не мають права і заборонити власнику борда розміщувати там рекламу теж.

"Додатково повідомляємо, що одна з конструкцій, розташованих біля Стели Героїв, на данний момент вже містить соціальний сюжет, присвячений пам"яті учасників Антитерористичної операції, а власнику вищевказаної рекламної конструкції направлено листа із проханням розглянути можливість розміщення на данній конструкції виключно соціальної реклами" - сказано у відповіді.

Нагадаємо, що патіроти міста власними коштами кілька разів викуповували рекламне місце на данному борді і розміщували там патріотичну інформацію.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

23 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com