В театрі Шевченка в Кривому Розі відсвяткували дві події

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Криворізькому театрі ім. Т. Шевченка відбулося урочисте відкриття 86-го театрального сезону та відзначиди 50 років трудової діяльності двох актрис.

86-й театральний сезон розпочався у Криворізькому академічному міському театрі драми та музкомедії ім. Т. Шевченка. Його розпочали концертом-ревю, що складається з уривків драматичних та музичних вистав з репертуару театра.

Новий театральний сезон театр Шевченка розпочинає з поповненням у колективі. Працювати в театр прийшли нові актори драми, хору та балету. Є кілька оновлень у технічному оснащенні.


В цьому театральному році повернуть в репертуар всіма улюблені вистави "Поріг" і "Тартюф". Також режисери театру Василь Короленко і Михайло Мельников підготували для криворіжців прем'єри "За зачиненими дверима" та "Сорочинський ярмарок". Вони відбудуться вже незабаром.

Крім відкриття театрального сезону в театрі в цей день було ще одне свято. 50 років трудової діяльності відзначили артистка-солістка театру Наталія Соколовська та завідувач трупою, колишня артистка балету Ніна Короленко. Працівниць театру привітали представники влади, колеги з театру.


Обидві чарівні жінки започаткували театральну династію. Син Ніни Короленко Артем та донька Наталії Соколовської Євгенія - провідні артисти театру. Вони привітали своїх найрідніших з ювілеєм.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 30 мин

Все хорошо

03 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com