У діях виконкому Криворізької міськради порушення законодавства вбачає Антимонопольний комітет України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Дніпропетровське обласне відділення Антимонопольного комітету України визнало в діях виконкому Криворізької міської ради ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку надання послуг з управління будинками.

Про це повідомляє депутат Дніпропетровської обласної ради Ірина Туровська. Вчора вона сповістила про це міського голову Кривого Рогу під час засідання виконавчого комітету міської ради.

У документі прописано, що АМК рекомендує виконкому із договору з ТОВ «Житлосервіс-КР» виключити наступні будинки: вул. Покровська, буд. 6, буд. 14, пр-т. 200-річчя Кривого Рогу, буд. 6, вул. Володимира Великого, буд. 45, 47, 49, вул. Радієвського, буд.16, вул. Івана Авраменка, буд. 9, 11, вул. Співдружності, буд. 98, бул. Європейський, буд. 11, 16, б. Європейський, буд. 7, 9, вул. Лісового, буд. 42, та передати їх до новообраного співвласниками будинків управителя ТОВ «Керуюча компанія-Наш Дім».

«Я повідомила про це членів виконкому та всіх присутніх на його засіданні. Міський голова зробив дуже здивоване обличчя. Артист він ще той. Прийшлося надати йому один екземпляр Рекомендацій АМК.

У відповідь почула багато чого цікавого: і що я свої інтереси відстоюю, що я маю якесь відношення до ТОВ «Наш Дім», що він знає, як я вибивала ці рекомендації від АМК. Тобто молов що в голову прийде. Так завжди роблять люди, які не очікували чогось, говорити щось потрібно, а не знають що... От і мелють», - зазначає Туровська.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 3 час 4 мин

Есть угроза

02 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com