Підтягуйся з нами, підтягуйся як ми, підтягуйся краще за нас. В Кривому Розі відзначають день підтягувань

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Кривому Розі відзначають Всесвітній день підтягувань, підтягуються усі і старий, і малий. А малі, б'ють рекорди.

Біля фонтану на пр-ті Поштовий у Центрально-Міському районі сьогодні по-спортивному святково. Перехожих приваблює яскравий стенд з написом Worldpullupday і сміливці, які з останніх сил вижимаються на жердин, щоб побити рекорд і стати володарем скляної статуетки і диплому. Так в Кривому Розі віздначають Всесвітній день підтягувань.
Третій рік поспіль, БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» разом із Федерацією Street Workout Кривого Рогу організовує Всесвітній день підтягувань у Кривому Розі. Попередні два роки Кривий Ріг зібрав неймовірну кількість учасників, майже по 250 чоловік, які разом показали найкращій результат в Україні, вивівши нашу країну на 11-те місце у Всесвітньому заліку в 2015-му році, та 25-те місце у 2016 році серед більш ніж 70-ти країн.


Наразі охочих підтянутися багато. Всі результати реєструє спеціальна комісія, а учасникам видаються сертифікати про участь у заході. Переможця буде визначено наприкінці дня. Буде обраний кращий "підтякувальник" серед чоловіків і сереж жінок.
На 13 годину дня результатами потішила молодь. Маленька дівчинка підтянулася 29 разів, а молодий хлопець - 42.

Захід триватиме до 19.00, тож у криворіжців ще є нагода спробувати свої сили у Worldpullupday. Результати оголосять о 19.00
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 47 мин

Есть угроза

02 : 18

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com