Питання опалення: Костянтин Усов та інші криворізькі нардепи ведуть перемовини з Кабміном

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Уряд має ухвалити поправки, які дозволять зняти мораторій на фінансові операції «Теплоцентралі». Тоді державне підприємство зможе розрахуватися з боргами та отримати ресурси для перевірки котельних та початку нового опалювального сезону.

Про діалог з урядом повідомив криворізький нардеп Костянтин Усов.

У перемовинах беруть участь прем’єр Володимир Гройсман, віце-прем’єр Геннадій Зубко, міністр енергетики Ігор Насалик та криворізькі нардепи: Костянтин Усов, Андрій Гальченко та Костянтин Павлов. Зараз ситуація із початком опалювального сезону критична.

«Ми вимагаємо внести зміни до постанови Кабміну, з тим, щоб криворізька «Теплоцентраль», яка готова сплатити поточну заборгованість, сплативши її, отримала газ на новий опалювальний сезон. Бо без змін в постанові, вона юридично не може отримати цей газ», - пояснює ситуацію Костянтин Усов.

Існуючу ситуацію парламентар називає небезпечною юридичною колізією, яка має бути вирішена до кінця вересня. В інакшому випадку існує загроза затримання тестування та діагностики опалювальних систем. А це, в свою чергу, може призвести до аварій взимку.

Нагадаємо, державне підприємство «Теплоцентраль» зараз боргує за газ та електроенергію сукупно два мільярди двісті мільйонів гривень. Але розрахуватися не може через судовий процес та вказану колізію у постанові уряду.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

24 : 06

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com