Як школи Кривого Рогу заробляють на вторинній сировині

Главное фото новости
Фото: chistemisto.com.ua
1kr.ua
З грудня 2016 року в 11 школах Кривого Рогу встановлено екоурни та було безоплатно надано комплект екоурн для роздільного збору ТПВ.

6 шкіл Кривого Рогу, які прийняли рішення організувати роздільний збір твердих побутових відходів зрозуміли, що це не тільки благородна й екологічно потрібна справа, але й має економічний зиск.

Найуспішніший досвід продемонструвала КЗШ№37.

За гроші від збору вторинної сировини тут вирішили придбати підручники.

Менше ніж через два місяці учні школи здали сировину на 5143 грн і придбали 133 підручники для молодшої школи.


У КЗШ№114 вирішили поєднати корисне з приємним і на виручені кошти придбати настільний теніс. Тож вже перша сума є – 640 гривень.

Самоврядування гімназії №95 вирішило кошти від зібраної вторинної сировини лишити собі. 1540 грн від першої здачі макулатури, склобою і Пет-пляшок підуть на виготовлення українських костюмів для учасників гімназійного самоврядування.У КЗШ №119 другий рік поспіль школа проводить мотиваційний захід – «Гордість школи», на якому відзначають найкращих учнів, які стали переможцями змагань, олімпіад та конкурсів різних рівнів у різних номінаціях. Цього року на 947 грн пішли на покриття витрат.

Перетворювати сміття на допомогу вирішили у Криворізькому науково - технічному металургійному ліцеї №16. Виручені за 3 місяці проекту 726 грн підуть у благодійний фонд ліцею.

З нього кошти йдуть на підтримку дітей, яким необхідне термінове лікування. А за два збори загалом 112 найактивніших ліцеїсток та ліцеїстів отримали солодкі заохочення.

КЗШ 15 найповніше взяла участь у проекті. Першою провела збір, за невеликий термін встигла організувати проміжні здачі сировини та вийти на підсумкове нагородження.

Отримані в результаті плідної співпраці 2461 грн вже йдуть на озеленення шкільного подвір'я й надалі йтимуть на доброустрій шкільної території.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

17 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com