Реконструкція парку «Гданцівський»: наша ревізія

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
Місяць минув з початку реконструкції колишнього парку Комсомольського, що розташований на протилежному березі від парку Мершавцева. Робочі вже розчистили місце для доріжок та почали рити траншеї під труби. Тож ми вирішили подивитися, як просувається реконструкція.

Перший етап робіт підрядник називає найскладнішим, адже доводиться багато рити із залучення важкої техніки. Зараз готують траншеї для труб, за допомогою яких будуть подавати воду у фонтанчики для пиття. Також прокладають місце для доріжок. Згодом почнуть робити освітленння та класти плитку. Також на черзі встановлення додаткових стовпів для ліхтарів.
У парку з’явиться 116 тисяч квадратних метрів газону, також висадять понад тисячу дерев: кленів, слив та лип. Частини старих рослин та тополь-алергенів довелося позбутися через їх аварійність, також робочі розібралися із старими пнями, що стирчали біля річки.

Нагадаємо, реконструкція парку стартувала місяць тому. За проектом, на березі річки з’явиться 23 альтанки, у східні частині парку обладнають майданчик для вигулу та дресури собак. Вздовж доріжок з’являться фонтани для пиття, також у парку встановлять 112 лавок, 163 ліхтарі, 100 урн та, звісно, туалет.

Роботи планують завершити до кінця 2018 року.
«17 гектарів занедбаної краси ми перетворимо на кращий парк Кривого Рогу. Остання масштабна реконструкція тут проводились 82 роки тому. Результат буде вражати – обіцяємо», - говорять у Команді Костянтин Усова. Саме нардеп став автором та ініціатором масштабного проекту.

Парламентарій назвав темпи виконання робіт швидкими та наголосив: поки що підрядник навіть випереджає графік. Нардеп також підкреслив, що після завершення робіт парк стане найпривабливішим місцем відпочинку у Центрально-Міському районі.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

03 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com