Система водозабезпечення Кривого Рогу потребує модернізації, - депутат міської ради

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Депутат міськради Андрій Немченко після громадських слухань щодо намірів підприємства КП «Кривбасводоканал» підвищити тарифи поділився своїми думками.

За словами народного обранця, система водопостачання та особливо водовідведення міста нині дійсно в жалюгідному стані, адже жодного разу ґрунтовно не модернізувалася.

Кількість аварій, з яким підприємство вже не може впоратися в повному обсязі, лише збільшуватиметься.

У результаті на місто чекають великі втрати води.

До того ж підприємство не може розпочати розпоряджатися грошима по інвестуванню в модернізацію, бо більша частина отриманих коштів іде на погашення заборгованостей за електроенергію та воду, отриманих у спадок від колишнього керівництва.

Потребують негайної реконструкції водогони, труби середнього й великого діаметру. Депутат упевнений: «Якщо це не зробити – то наступний рік ми зустрінемо без води».

Підприємство постало перед вибором: знайти кошти на модернізацію шляхом підняття тарифів, що різко вдарить по кишені споживача послуг, або отримати гроші з міського бюджету.

Андрій Немченко вважає правильним комбіноване рішення: частково підвищити тариф, а решту грошей узяти з місцевого бюджету, який дозволяє це зробити за умови, що влада припинить витрачати мільйони на будівництво парків, фонтанів, помпезних ремонтів будинків культури, які не є життєво важливими об’єктами інфраструктури і можуть трохи зачекати.

Першочергово маємо забезпечити мешканців якісною водою, що неможливе без повної модернізації водопостачання та водовідведення, і максимально зменшити навантаження на родинний бюджет споживача.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

1 дн
03 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com