Набридлива для криворіжців спека скоро піде, в Україну іде прохолода

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Як повідомляє синоптик Наталка Діденко, вже найближчими днями спека в Україні спаде, адже з заходу до нас іде дощовий атмосферний фронт

"Поки ми - повністю серед літньої спеки, дехто з атмосфери вже збирається до нас у гості. В Україні вже зараз +30 і за +30 градусів, сонце і білі купчасті хмарки. Проте дощовий атмосферний фронт, який зараз над Польщею-Чехією, вже з завтрашнього вечора підійде до західних кордонів України. І почне свою роботу - лити дощі та знижувати температуру повітря", -розповідає Наталка Діденко.

Західний фронт знизить температуру в Україні вже з початку нового тижня, прогнозує синоптик.


"Погляньте на другу карту. Перед фронтом зараз +26+29 градусів. У нас, в Україні, взагалі, як я вже казала, тридцятиградусна спека. А ось за фронтом, у тилу, вже по +17, +18 градусів. Ця нова, свіжа повітряна маса прийде в Україну після проходження атмосферного фронту вже у понеділок на захід, а 22-23 серпня охопить більшу частину України. А поки що. Завтра в Україні скрізь сухо та спекотно, лише в другій половині дня та надвечір у західних областях почнуться дощі та зниження температури повітря", - інформує українців пані Наталка.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
1 час 9 мин

Все хорошо

02 : 01

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com