«Назад дороги немає, бо там тільки руїни», - Розенко про медреформу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко сподівається на якнайшвидше ухвалення Верховною Радою України законопроектів щодо медичної реформи.

Про це повідомляє прес-служба Урядового порталу.

«Ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення медичної реформи. Назад дороги немає, бо там тільки руїни, а попереду на нас чекають великі справи», - сказав він.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що перед внесенням до Парламенту пакет законопроектів щодо медреформи проходив серйозне обговорення всередині Уряду.

Читайте також: До Кривого Рогу Коксакі не долетів, - заява

«Я особисто був присутній щонайменше на двох зустрічах, які проводив Прем’єр-міністр перед внесенням законопроекту до Парламенту.

Там також були члени комітету охорони здоров’я. Взагалі перед тим, як потрапити до Парламенту, цей пакет законопроектів проходив дуже серйозне обговорення і всередині Уряду.

У нас теж були непрості дискусії, як і по пенсійній реформі. Але народні депутати на певному етапі були залучені до роботи»
, - розповів Павло Розенко.

Читайте також: Під Кривим Рогом зафіксовано спалах африканської чуми свиней

Віце-прем'єр-міністр України висловив оптимістичні думки щодо проведення медичної реформи:

«Послухайте, навколо того, чи потрібна вона, питань бути не може. Я вже бачу дискусію не стільки по тому, що зараз потрібно проголосувати, скільки про те, а що робити далі?

Мені здається, по тому, що внесено до Верховної Ради, все-таки консенсус між народними депутатами є.

Як профільний комітет, так і соціальний, говорять про те, що це перші кроки, де змінюються принципи взаємодії лікар-пацієнт, фінансування галузі та взаємодія із місцевими органами влади»
, - зазначив Павло Розенко.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Европа во мне
  • 6
  • 1
  • Ответить

Реформа (лат. reformo) — изменение правил игры в сфере человеческой жизни, не затрагивающее функциональных основ, или преобразование, вводимое законодательным путём. В частности, процесс преобразования государства, начинаемый властью по необходимости. Конечная цель любой реформы — укрепление и обновление государственных основ, что, однако, не всегда несёт за собой улучшение уровня жизни, сокращение государственных расходов и наоборот — увеличение доходов.....

Mne po..i
  • 20
  • 2
  • Ответить

Как стало популярно ходить на проплаченные митинги. Давайте ещё один майдан и стране *** полный.
Обидно что кто-то на заводах спину гнёт и налоги платит, а кто-то с плакатами стоит потом в Польшу на заработки и субсидию получает.

LM
  • 16
  • 1
  • Ответить

Было "хорошо", а станет еще "лучше"...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина