Невідремонтованих доріг більше, ніж відремонтованих, - Гройсман

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевняє, що влада системно і послідовно підходить до питання ремонту доріг по всій країні, але розуміє, що навести лад швидко не вдасться.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу запевнити, що я зроблю все від мене залежне, щоб люди почали звикати до іншого: до того, що в країні наводять лад не від випадку до випадку, а системно і послідовно», - заявив Володимир Гройсман.

Глава уряду зазначив, що на кожен його пост у соціальних мережах про відремонтовані дороги отримує сотні коментарів, серед яких чимало «а ви проїдьте там, а ви подивіться тут»:

«Розумію, що їздити з дня в день розбитою дорогою задоволення мало. Але до нинішнього стану доріг Україну довели не за рік чи за три. І за рік-два-три не виправити те, що руйнувалось роками», - зауважив Прем’єр-міністр.
Читайте також: У Кривому Розі ремонтують внутрішньоквартальні дороги
Він нагадав, що Уряд уже взявся вирішувати цю проблему. І хоча поки що невідремонтованих доріг набагато більше, ніж відремонтованих, ситуація буде змінюватися, пообіцяв глава Уряду.

«І є ще одна, на мій погляд, причина, чому люди так переживають, що цього року відремонтували не їх дорогу.

Ми звикли до того, що цього року в країні ремонтують дороги, а наступного вже про це забувають і починають займатись чимось іншим. І якщо цього року, коли ніби почали щось робити, не зроблять, то потім точно не зроблять.

І до того, що ремонт прийде на кожну зруйновані ділянку дороги в тому числі», -
йдеться у повідомленні.

За словами Прем’єр-міністра, восени уряд обговорюватиме плани капітального ремонту доріг на найближчі роки, і туди включено чимало «пекельно зруйнованих» автошляхів.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

радистка КЭТ
  • 0
  • 0
  • Ответить

В тему дорог соседней ветке ( там No Comment ) про VW - зашли новые golf+ простоявшие 2 года под техасским солнцем по нишевой цене - по нашим горбам как на волнах чиркает пузом по асфальту и не забывайте что наш фольцсервис близок к официалу как Аэлита к митсубиси

Слеш35
  • 2
  • 0
  • Ответить

Ахахах он только это понял?

ABC2017
  • 8
  • 1
  • Ответить

Эх, вашими бы устами да мед хлебать... Весна покажет шо то за ремонт вы сделали, переживет ли зиму тот асфальт - или вместе со снегом растает!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина