Кремль цілеспрямовано направляє злочинні елементи в Україну

Главное фото новости
Фото: Google.com
1kr.ua
МВС у рамках операції «Мігрант» затримала 29 «злодіїв у законі» з Росії.

Про це під час селекторної наради у МВС заявив перший заступник міністра внутрішніх справ генерал-полковник Сергій Яровий.

За даними Нацполіції тільки за перший тиждень відпрацювання операції «Мігрант» 91 іноземець викритий у вчинені кримінальних правопорушень/

17-ом з них повідомлено про підозру. Відносно 24 осіб застосовано запобіжні заходи, з яких тримання під вартою (8), домашній арешт (4).

Доведена причетність іноземців до двох умисних убивств, одного тяжкого тілесного ушкодження, розбою та двох грабежів.

За всіма цими злочинами особам повідомлено про підозру.

Читайте також: Ідентифікація іноземців не може бути запроваджена лише для росіян, - експерт

«Міністерство, усвідомлюючи проблему іноземного криміналітету і нелегальної міграції, ще з 13 липня запровадило оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», яка мала на меті провести профілактичні заходи з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України», - заявив перший заступник міністра внутрішніх справ.

За словами Сергія Князєва, операція «Мігрант» продемонструвала ситуацію, коли з 91 правопорушення підозру оголосили лише в 17 випадках.

«Іноземців затримують, переважно, у двох випадках: крадіжки всіх форм власності і розбійні напади. Ми затримуємо їх групами, а підозри оголошуємо лише одному.

Тому, спільно з ДМС ми маємо випрацювати механізм, який би притягував до відповідальності всіх учасників бандформувань, перевіряти їхню причетність до злочину, і, у випадку, якщо особа не проходить підозрюваним у справі, але причетна до бандформувань, негайно видворяти його за межі України»
, - підкреслив Сергій Князєв.

Читайте також: Україна пустила з молотка заарештовані російські танкери

Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що наразі поліція бореться з таким поняттям як «кримінальний мігрант».

Очільник поліції повідомив, що за останні 7 місяців Росія до нашої країни заслала 29 «злодіїв у законі».

Сергій Князєв нагадав випадок, коли в міжнародному аеропорту «Бориспіль» затримали одного з кримінальних авторитетів, який дав свідчення, що Кремль цілеспрямовано направляє злочинні елементи в Україну.

«Після допиту затриманого в «Борисполі», а згодом видвореного з країни злодія у законі на прізвисько «Пецо», ми отримали чітку відповідь – їм дана команда дестабілізувати криміногенну ситуацію в нашій державі», - сказав Сергій Князєв.

Операція «Мігрант» триматиме до кінця серпня.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия