«Наша патрульна поліція за рік дійсно стала кращою», - Костянтин Усов на присязі копів у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: facebook.com
1kr.ua
7 серпня 73 нових патрульних поліцейських склали урочисту присягу на служіння у Кривому Розі. 16 дівчат та 57 хлопців вже сьогодні заступають на перше патрулювання. Урочистості відбулися біля пам’ятника Козаку Рогу.

Привітав нових правоохоронців куратор запуску патрульної поліції у Кривому Розі та автор ідеї створення велопатруля народний депутат України Костянтин Усов:

«Я гордий сказати, що наша патрульна поліція за цей рік дійсно стала кращою. Дозвольте привітати вас, шановні поліцейські з цим важливим днем.

Бажаю вам успіхів у службі, щоб вами пишалися ваші діти, а ваші батьки, які тут зібралися і, напевне, більше за всіх переймаються за вас сьогодні, могли з гордістю сказати «Це мій син, це моя донька
».
За рік роботи нової поліції рівень вуличної злочинності знизився на 18%. Це означає, що пограбувань, крадіжок та випадків хуліганства поменшало. Окрім того, щодня поліцейські зупиняють близько десятка нетверезих водіїв, повертають додому загублених дітей та пенсіонерів.Нагадаємо, 19 травня 2016 року на майдані біля Козака Рогу склали присягу півтисячі патрульних, які першими увійшли до складу нового формування. Рік тому Кривий Ріг отримав патрульну поліцію, яка тепер поповнилася 73 новими співробітниками. Більшість з них народилися та виросли у Кривому Розі. Чотири місяці навчання вони провели у Рівненській області.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

28 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com