Дніпропетровщина ще посмажиться, - синоптик Наталка Діденко

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Найближчими днями на Дніпропетровщині ще буде спекотно, про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Як повідомляє синоптик Наталка Діденко, аномальна спека в Україні ще триватиме. Найближчими днями істотних змін в температурному режимі не передбачається.

"Спека люта триває в Україні. Найсильніша - у південній частині, на сході та у центральних областях. Градуси добралися до +39. Послуговуюся даними професійного інструментального вимірювання. У кого +45, +50 і так далі - це вже особисте", - пише синоптик.

Також вона дає кілька порад, як поводитися у спеку, щоб уникнути небажаних наслідків у самопочутті: уникати кондиціонерів (+18 не виставляти), побільше питва, трохи заспокійливого і не жаркий одяг.

"Південь та схід ще пектимуться. На заході та півночі, особливо у понеділок, спеки не буде. Центр, як де. Вінниччина, Кіровоградщина попустить на тижні, Полтавщина, Черкащина трохи менше, а Дніпропетровщина ще посмажиться" - прогнозує Наталка Діденко.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

01 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com