Останній штрих: вишам подовжили час на складання списків вступників

Главное фото новости
Фото: google.com.ua
1kr.ua
Вишам подовжили час на складання списків вступників-бюджетників.

Списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на бюджетні місця, буде оприлюднено о сьогодні о 18:00.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Міністерство освіти і науки України оприлюднить списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, о 18:00 1 серпня 2017 року.

Таке рішення прийнято через звернення приймальних комісій ВНЗ з проханням надати їм додатковий час для завершення перевірки правильності нарахування ними сільського коефіцієнту (СК)»
, - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві зазначили, що минулого тижня в ході верифікації, яка відбувалася як завершальний етап перевірки достовірності даних вступників, було виявлено масові випадки необрунтованого присвоєння приймальними комісіями вишів цього коефіцієнту.

Читайте також: Приймальні комісії перевірили майже 100% зареєстрованих заяв вступників
МОН виявило чималий список навчальних закладів (шкіл), які вочевидь не знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, але випускникам яких приймальні комісії присвоїли СК, який дорівнює 1,02.

«Для нас дуже важливою є справедливість адресного розміщення державного замовлення, тому приймальні комісії мають дуже відповідально поставитися до підтвердження достовірності даних кожного вступника», - наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Виші до 13:00 цього дня для завершили всі перевірки та внесення коректних даних в ЄДЕБО.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що попередні тестові запуски алгоритму розподілу місць державного замовлення свідчать про правильність його роботи - тепер справа тільки за повністю верифікованими даними.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина