Ранковий записник: емодзі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Емодзі -особлива мова ідеограм і смайлів, які широко використовують в електронних повідомленнях та на сторінках сайтів.

Найперший набір символів цієї графічної мови був створений в 1995 році японцем Сігетака Куріта, який був членом команди, що розробляє технологію I-MODE для мобільного інтернету. Усі символи мали розмір в 12*12 пікселів.

Їх первісним завданням було спрощення обміну електронними повідомленнями.

Символи емодзі відрізняли I-MODE від інших технологій, які адаптують інтернет-інформацію та інтернет-послуги для мобільних пристроїв. З часом три найбільші японські оператори зв'язку ввели до своїх варіантів клавіатури мову емодзі.

У 2015 році Оксфордський словник англійської мови, вперше назвав словом року «emoji» — значок, який офіційно називається «обличчя зі сльозами радості». Укладачі рейтингу промоніторили частоту використання різних emoji в інтернеті, «Обличчя зі сльозами радості» виявилося найпопулярнішим у 2015 році.

До того ж саме слово emoji, яке увійшло в англійську мову ще в 1997 році, в 2015-му стало вживатися втричі частіше, ніж на зорі своєї появи.

Кажуть, ймовірний кандидат на пост президента США Хілларі Клінтон звернулася до читачів свого Twitter дати оцінку їх почуттів з приводу освітніх кредитів за допомогою емодзі.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.