Криворіжець зареєстрував петицію про звернення міської ради до ВР і Кабміну стосовно неприйняття Трудового кодексу

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворізький активіст Дмитро Білоненко зареєстрував на сайті "Розумне місто" петицію з проханням міській раді звернутися до Верховної Ради та Кабінету міністрів України, щодо недопущення прийняття у другому читанні Трудового кодексу в редакції нинішньої влади олігархів.

Суть петиції: Кривий Ріг – це робітниче місто, де щоденно на важкому виробництві працюють тисячі українців. Сьогодні їх трудові права знаходяться під загрозою через намагання представників олігархії протягнути через парламент рабовласницький проект Трудового кодексу України (№1658, доопр.) Для того, щоб захистити права та інтереси трудящих Кривбасу, пропонуємо направити до центральних органів державної влади наступне звернення про недопустимість прийняття у другому читанні проекту ТК №1658, що суттєво зменшує обсяг прав працівників та професійних спілок.

Вимога петиції: Звернення депутатів Криворізької міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості ухвалення запропонованого проекту Трудового кодексу України У Верховній Раді України планується розгляд проекту Трудового кодексу України №1658 від 27.12.2014 у другому читанні. Незалежні профспілки та експерти неодноразово наголошували, що цей документ суттєво звужує трудові права українців та гарантії діяльності профспілок. Ми виступаємо категорично проти прийняття Трудового кодексу України в зазначеній редакції, так як він суттєво обмежує права працівників та розширює права фінансово-промислових груп та олігархів, та переконані, що це антиукраїнський, антинародний законопроект.

За словами автора петиції, у запропонованому тексті звернення обґрунтовано, - чому не можна допустити прийняття документу у другому читанні.

"Цей кодекс для робітників стане фатальним, він перетворить українського робітника в раба, що матиме менше прав, а профспілковий рух буде притискатись, адже його вплив на роботодавця суттєво зменшиться. Цей трудовий кодекс можна сміливо назвати злочинним, оскільки його автором є служки олігархів, що прагнуть грабувати Україну і заганяючи громадян в ярмо
", - говорить Дмитро Білоненко та закликає усіх небайдужих підтримати його петицію, як тільки вона пройде модерацію і буде активна.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество