Пентагон не змінив політики в питанні військової допомоги Україні

Главное фото новости
Фото: Google.com
1kr.ua
Міністерство оборони США поки не отримало політичного рішення від глави Білого дому щодо надання Україні летальної зброї оборонного характеру.

Однак Міноборони Штатів підтверджує, що обговорення цієї перспективи продовжується.

Про це заявив під час зустрічі з журналістами в Міжнародному прес-центрі Вашингтона офіційний представник Пентагону капітан Джефф Дейвіс:

«Ми не маємо будь-яких змін в політичному плані, щоб робити заяви, але, звичайно, це саме те, що ми обговорюємо регулярно».

Так відповів Джефф Дейвіс на прохання прокоментувати заяву американського генерала Пола Селви, що Пентагон вивчає варіанти відносно зброї для України.

Читайте також: Задля безпеки України понад 410 мільйонів доларів можуть виділити Штати

Як підкреслив капітан, Пентагон не змінив власної політики в питанні військової допомоги Україні.

У цьому зв'язку він зауважив, що керівництво міноборони різного рівня висловлює поради та оцінки щодо цього, однак рішення по зброї приймає глава Білого дому.

Він також нагадав, що, починаючи з 2014 року, Пентагон забезпечує Україну нелетальною допомогою, яка включає, в тому числі, техніку та нелетальне озброєння, а також проведення навчань і консультацій.

Заступник начальника Об'єднаного штабу збройних сил США генерал Пол Селва під час слухань у Сенаті заявив, що він особисто підтримує необхідність надання Україні летальної зброї.

Він зауважив, що Пентагон активно залучений до цього питання на міжвідомчому рівні.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

zefir
  • 13
  • 2
  • Ответить

Там чисто коммерческий вопрос . Выделяют не оружие а деньги в кредит на покупку оружия , но с условием что оружие вы купите у нас . Америка даром ничего не даёт.

ABC2017
  • 12
  • 1
  • Ответить

И сколько нам это оружие уже выделяют? С 2014 года все выделяют и выделяют. И опять все надо обговорить и подумать. Ну не хотите давать - так и скажите, чего голову морочить. А просто побренчать оружием чтобы всем страшно стало - ну как то уже надоело.

Алоизий Могарыч
  • 5
  • 0
  • Ответить

Дают и давать будут. тренируют и тренировать будут. И так до последнего жителя Украины, неужели непонятно... Как говорится, они и дерьмо сожрут, если это России поперек горла будет , и вассалов заставят :)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина