У Кривому Розі стартували роботи з порятунку балки Кандибіна, - Костянтин Усов

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Основна мета проекту – захист від підтоплення житлових масивів та створення на цьому місці зеленого та затишного скверу, який стане окрасою Центрально-Міського району.

Перша черга стартувала 23 липня. За словами підрядників, роботи будуть вестися не менше восьми місяців та коштуватимуть близько 20 мільйонів гривень.

Ініціатором та автором масштабного ландшафтного проекту став криворізький нардеп Костянтин Усов.

За вісім місяців роботи підрядники мають розчистять схили та змонтувати гідротехнічні споруди, які покращать пропускну здатність балки та повернуть її до природного стану.

Усю балку завдовжки майже півтори кілометри розіб’ють на п’ять ділянок робіт.


На перших трьох виконають кріплення укосів плитами за допомогою автокрана. Для проходу води зроблять капітальні ремонти існуючих водопропускних споруд з влаштуванням оголовків.

Таким чином, будинки та садиби будуть врятовані від підтоплення, а глибина води у самій балці сягатиме майже двох з половиною метрів.

Екологи назвали цей проект дуже важливим для міста, адже, коли вода підіймається, вона підтоплює будинки, саме тому у цьому районі так багато покинутих споруд.

Окрім того, сміття на схилах негативно впливає на флору та фауну балки.

«Коли ми закінчимо всю інженерну частину проекту, на розчищених місцях будуть облаштовані затишні, приємні сквери з місцями для відпочинку та прогулянок.

Це наша постійна стратегія. Кривий Ріг має бути містом для людей, де приємно жити та відпочивати»
, - заявив Костянтин Усов під час старту робіт з порятунку балки Кандибіна.


Ідею створення скверу голова Центрально-Міського району Сергій Нєженцев назвав чудовою та висловив сподівання, що вона буде реалізована на найвищому рівні.

У свою чергу, заступника директора підприємства-підрядника Сергій Задніпряний запевнив, що роботи виконуватимуть в обіцяні терміни: першу чергу збираються завершити за вісім місяців, а весь проект розрахований на два роки.

Його фінансують із обласного бюджету. У губернатора Валентина Резніченко схвально поставилися до проекту.

Нагадаємо, у квітні 2017 року нардеп Костянтин Усов пообіцяв розпочати роботи з порятунку балки Кандибіна.

Скверам, які за ідеєю нардепа розіб’ють на схилах балки, назви оберуть самі містяни. Пропозиції приймають у Центрально-Міській районній раді.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 36 мин

Есть угроза

21 : 29

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com