До уваги криворізьких абітурієнтів. В МОН надали нові роз'яснення про вступну кампанію 2017

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Міністерство освіти України надало нові роз'яснення щодо роботи приймальних комісій, якими повинні користуватися співробітники вищих навчальних закладів при роботі в Єдиній державній базі з питань освіти (ЕГБО). У міністерстві зазначають, що необхідність роз'яснень деяких питань виникла під час поточного моніторингу вступної кампанії 2017 року.

Так, в МОН підтвердили, що прийом заяв від абітурієнтів, бажаючих вступити до ВНЗ на основі середньої освіти, закінчився. Нагадаємо, в 2017 році вступники з повною загальною середньою освітою подають заяву тільки в електронній формі. Виняток діє тільки для тих абітурієнтів, які під час подачі заяви виявили відмову в реєстрації електронних кабінетів. Це пов'язано з введенням нового програмного забезпечення з посиленим контролем до ідентифікації вступників. У такому випадку учасник вступної кампанії подає заяву в паперовій формі особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.

Крім того, в МОН наголосили, що в разі спроби зареєструвати заяву з уже використаних пріоритетністю або з порушенням правил щодо кількості заяв і спеціальностей, які випускник може подати у вищі навчальні заклади, встановлених правилами прийому 2017 року, подібна заява буде відхилена.

Також, виходячи з роз'яснень Міносвіти, приймальні комісії, з метою правильного оформлення конкурсного бала абітурієнтів, мають право редагувати і уточнювати інформацію, зазначену в заяві вступника, а також самостійно вносити її в ЕГБО.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество