Вступників попереджають, що електронні кабінети можуть не працювати

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Через проблеми в роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, абітурієнтам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет у системі ЄДЕБО, надали можливість подавати документів паперовому вигляді.

Про це повідомляє Osvita.ua.

«У зв'язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов'язані з іншими розбіжностями в реєстраційних даних.

У такому разі з 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника»
, - йдеться у листі міністерства за підписом застуника міністра Юрія Рашкевича.

Читайте також: До уваги криворізьких абітурієнтів! Названо спеціальності, на які збільшено держзамовлення

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.

Факт подання кожної заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви.
Приймальні комісії ВНЗ кожного дня повині надати ДП «Інфоресурс» всі дані вступників, які надали до них документи паперовій формі:

«Приймальна комісія вищого навчального закладу надсилає таблицю у форматі MS Excel із зазначенням в окремих колонках: коду вищого навчального закладу в ЄДЕБО, прізвища, ім’я, по батькові вступника, серії та номеру атестату про повну загальну середню освіту, номеру сертифікату, контактного номеру телефону вступника», - йдеться у листі.

Читайте також: До уваги криворізьких абітурієнтів. Відомі результати додаткового ЗНО

Заяви у паперовій формі можуть також подавати вступники, які мають розбіжності в написанні особистих даних в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання, у тому числі вступники, які мають паперові атестати старого зразка (дипломи кваліфікованого робітника або молодшого спеціаліста із записами про здобуття середньої освіти), які не вносились до централізованих баз даних.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Богдан66
  • 1
  • 0
  • Ответить

Программное обеспечение разрабатывалось согласно тз, в тз скорее всего этого функционала не было...ну а любая доработка требует финансирования (вся работа должна оплачиваться)

Amico91
  • 0
  • 0
  • Ответить

верно сказано!

Чудной
  • 3
  • 0
  • Ответить

Випадки не поодинокі. В попередній статті вже писав - нічого путнього зробити не можуть (або не дуже й треба)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина