З початку становлення Національної поліції України: 18 загиблих та близько 700 поранених поліцейських

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З початку становлення нової поліції в Україні 18 поліцейських загинули, більше 700 отримали поранення.

Про підсумки роботи Національної поліції за останні 6 місяців з читачами Фейсбуку поділився нинішній очільник Нової поліції Сергій Князєв.

"Якщо ми хочемо досягти суттєвих результатів, ми маємо зрозуміти і прийняти, що безпека – це наша спільна мета. І на шляху до її досягнення і поліцейські, і суспільство повинні йти в одному напрямку, пліч-о-пліч. Поліція стала відкритою. Ми інформуємо як про свої успіхи, так і про невдачі. Ми готові бачити, визнавати та виправляти свої помилки. А чи готове суспільство сприймати нас об’єктивно та бути нашими партнерами? Сподіваюсь, що відповідь позитивна." - пише Сергій Князєв.

У січні минулого року поліція скерувала до суду 70 адмінматеріалів про порушення антикорупційного законодавства. А в лютому цього року – 370. У червні – 594.

Йде робота по виявленню "паршивих овець". За словами Сергія Князєва, такі випадки дуже часті, ледь не щодня. Так протягом шести місяців цього року Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції розпочато 597 кримінальних проваджень. Найбільше з них (190) стосуються давання або одержання хабара поліцейським.

З початку становлення Національної поліції України маємо сумну статистику, йдеться в повідомленні: 18 загиблих та близько 700 поранених поліцейських.

Черговим кроком у процесі врегулювання питання соціальних виплат поліцейським стало прийняття Верховною Радою Закону №2097 щодо виплати одноразової грошової допомоги поліцейському.

"Ми на важкому шляху і результат не буде миттєвим, але ми його чітко визначили і з нього вже не зійдемо.
Далі буде. І ми покажемо, що поліція - це не тільки селфі, і що зв’язка "поліція-хабар" має перетинатися тільки у контексті боротьби, а жорсткість може бути тільки до того, хто переступив закон
" - підсумував вищесказане Голова Нацполіції України.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

omua78
 • 3
 • 0
 • Ответить

- " Так протягом шести місяців цього року Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції розпочато 597 кримінальних проваджень "
- Расскажите лучше , сколько дел было доведено до суда и закончено наказанием ?
По депутатам тоже сопли пузырями выдували , а по факту - одного Добкина прихватили , и то , судя по комметариям депутатов , дело больше политическое , нежели уголовное. Результаты , вобщем , покажите , а не соплями брызгайте.

Анти петух
 • 2
 • 0
 • Ответить

Ну такое сомнительный результат можно и лучше

El_Corazon
 • 4
 • 3
 • Ответить

Национальная полиция - это все сотрудники бывшей милиции. Но там есть новые патрульные, которым относительно народ доверяет. И есть прочие "переатестированные" у которых крайне низкий уровень доверия.

El_Corazon
 • 3
 • 0
 • Ответить

Согласен, с первым высказыванием. А девочки и мальчики....ну пока в скандалах (битые Приус не считать) почти не фигурируют.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина