Криворізьку молодь можуть відзначити за активну участь у розбудові регіону

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Відкрито голосування за кандидатів на отримання Премії голови Дніпропетровської обласної ради.

Конкурс спрямовано на відзначення молодих громадян області за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону.

Відзначення проводиться за 10-ма різними категоріями.

За розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху заявлена студентка Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Аліна Кузмич.Аліна Кузмич активно бере участь у різноманітних з'їздах представників органів студентського самоврядування ВНЗ України.

Студентці небайдужа доля вищої освіти в Україні і роль студентства в цій сфері.

Читайте також: Студентство Кривого Рогу турбується про якість «вишки»


У номінації за досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху заявлений криворіжець Денис Колосовський.

Хлопець є кандидатом у майстри спорту з боротьби самбо, бронзовий призер кубку України з боротьби самбо, багаторазовий призер та чемпіон чемпіонатів та кубків України з джиу-джитсу, багаторазовий призер міжнародних турнірів по дзюдо.

Починаючи з 2016 року, активно залучений до популяризації спорту в місті, області та країні.Проголосувати можна за посиланням.


Підтримаємо криворізьку активну молодь у боротьбі за премію голови Дніпропетровської обласної ради.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество