Раз на півстоліття. Ремонт траси «Кривий Ріг - Дніпро» продовжується

Главное фото новости
Фото: Дніпропетровська ОДА
1kr.ua
Капітальний ремонт траси Дніпро-Кривий Ріг розпочато. До середини жовтня дорожники мають оновити більше 50 км шляху.

Продовжується капремонт автотраси Дніпро-Кривий Ріг. У комплексі робіт – вирівнювання шляху, укладання пласту асфальтобетону та верхнього шару дорожнього покриття.

«Ми повністю забезпечні фінансово, нині очікуємо додаткові кошти. За умови своєчасного фінансування, усі роботи виконаємо в намічений строк», – стверджує в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Покриття для траси виготовляють на асфальтобетонній мобільній установці італійського виробництва – її нещодавно зібрали неподалік від криворізької траси в селищі Девладове.

Потужності – 240 тонн асфальтобетону різних видів на годину. Установку при необхідності можна перевезти й за пару тижнів зібрати на новому місці. Крім того, вона відповідає європейським екологічним стандартам. Увесь технологічний процес комп’ютеризований, а якість покриття робітники автодору гарантують.

Криворізьку магістраль збудували у 60-х роках минулого століття. За цей час на ній здебільшого латали ями. Водії кажуть, капремонт такого масштабу на трасі бачать вперше.

Під час ремонту дороги рух транспорту не перекривають. В обидва боки автівки пропускають в реверсному режимі.

Крім автомагістралей, на Дніпропетровщині капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще 160.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 7 час 14 мин

Есть угроза

01 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com