Команда лідерів одного з вишів Кривого Рогу розказала про співробітництво з Британською радою

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 4 липня, команда лідерів Криворізького педагогічного університету, що бере участь у Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України Британської ради, провела прес-конференцію.

Подвійна презентація для громадськості міста та ЗМІ: програми Британської ради в Україні по співробітництву і розвитку лідерського потенціалу вищих навчальних закладів країни та проекту Криворізького державного педагогічного університету в межах загальної програми.

Читайте також: Студенти Криворізького державного педагогічного університету розширюють горизонти

Британська рада в Україні провадить активну діяльність з точки зору активізації, залучення українських університетів до міжнародного співробітництва, до втілення сприйняття міжнародного досвіду і оголошує певні програми, напрямки роботи до яких долучився і КДПУ з проектом «Розвиток іміджу університету шляхом формування його соціального капіталу»:

«Він був схвалений Британською Радою, яка відібрала цей проект для участі в програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України.

«Загалом програма розрахована на 3 роки. Кожен рік – це етап. Зараз криворізький педагогічний знаходиться на другому етапі», -
зазначив ректор КДПУ Ярослав Шрамко.

За інформацією Британської Ради було подано 100 заявок. Зі 100 претендентів було відібрано 14:

«Це свідчить, що проект був підготовлений нами якісно і університет в цілому виглядає як таким, що Британська рада розцінює його перспективним з точки зору його подальшого розвитку та включення у міжнародну співпрацю», - прокоментував Ярослав Шрамко.

За підсумками роботи було сформовано лідерську команду, яка безпосередньо спілкується з Британською Радою та вишами, бере участь у тренінгах, заходах, що проводяться в межах проекту.

Обов’язковою умовою для лідерської команди є наявність представника від студентства. Нею стала активістка, студентка факультету української філології Світлана Ізвєкова.

Читайте також: Студентство Кривого Рогу турбується про якість «вишки»

Наголос у проекті, розроблений лідерською командою, ставиться на соціальній складовій, формування того, що у сучасному світі називається соціальний капітал.

«Боротьба була запеклою. Нас було обрано серед 14 інших університетів України. Наш Криворізький педагогічний університет виглядає як організація, яка дійсно змогла прорватися. Виглядає, як потужний конкурент», - зауважила лідер команди, доцент кафедри соціології та економіки Маргарита Широкова.

Програма реалізується чотирма партнерами, серед яких British Council, Національна академія педагогічних наук України, Фундація Лідерства Великої Британії і Міністерство освіти і науки України.

Загалом ці представники поєдналися як партнери, аби просунути реформування системи освіти України і розвинути лідерський потенціал університетів.

Очікування команди Криворізького педагогічного в участі потужної програми – це нарощення командного та лідерського потенціалів учасників, перетворення вишу на частину командних агентів змін у секторі вищої освіти в Україні, командна праця, обмін досвіду з британськими університетами та втілення реальних змін в іміджі педагогічного університету:

«Ми зараз перебуваємо на етапі розробки і впровадження в програму підтримки зовнішніх зв’язків, які б ґрунтувалися на академічних цінностях свободи, автономії.

Це дозволить нам створити свій несуперечливий імідж. Ми намагаємося розвинути імідж університету через формування його соціального капіталу»
, - зазначила лідер команди.

Силами ініціативних людей можна взяти і реалізувати проект на фоні всієї громадськості університету.

Членами команди стали всі прошарки вишу: від представників студентства до вищого керівництва:

«Це позиція, яку ми повністю розділяємо. Звісно не можна займатися питаннями іміджу чи соціального капіталу не питаючи про це абсолютно всіх, хто має стосунок до діяльності університету», - Маргарита Широкова.

Продовження читайте в наших наступних публікаціях.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

08 : 52

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com