МОРГ відмовлявся приймати тіло загиблого бійця АТО з Кривого Рогу

МОРГ відмовлявся приймати тіло загиблого бійця АТО з Кривого Рогу

Фото: Первый Криворожский

Під час прийняття тіла полеглого в зоні проведення АТО військового у криворізький МОРГ виник конфлікт між городянами, які супроводжували труну із вбитим і співробітниками місця останньої реєстрації громадян.

3 липня у Кривому Розі мешканці міста на колінах зустріли труну із полеглим за незалежність України у зоні АТО Анатолієм Мельниковим.

Тіло чоловіка доставили до моргу (на вулиці Криворіжсталі , - авт.), однак співробітниця установи протягом 20-ти хвилин відмовлялась його приймати.

Нагадаємо, 30 червня 2017 року близько 21:40 у зоні АТО біля Світлодарська Донецької області загинув 56-річний криворіжець Анатолій Мельников.

Труну із тілом полеглого бійця до моргу супроводжували кілька десятків криворізьких активістів, демобілізовані учасники АТО, родичі раніше полеглих воїнів, депутати міськради та журналісти.

Читайте також: Повернувся з Росії, щоб захистити Україну. Кривий Ріг зустрів машину із тілом полеглого Героя

Молодша медична сестра, що працює у морзі, заявила, що її не попередили про доставку тіла бійця. Вона зачинилася зсередини та відмовлялася спілкуватися із присутніми.

Чоловіки, які доставили тіло воїна на Малу Батьківщину, були шоковані таким «прийомом».

Співробітниця моргу відчинила двері лише після того, як присутні зробили кілька дзвінків до владних кабінетів у Кривому Розі та Дніпрі.

Працівників закладу, які мали б занести до моргу тіло Героя, теж не було. Труну із його тілом занесли у морг демобілізовані учасники АТО. Поставити труну працівниця сказала прямо у коридорі.

Жінка, яка працює у морзі, відмовилася ставити у морозильну камеру тіло бійця, аргументуючи це тим, що немає відповідного розпорядження «з гори». Присутні домоглися, щоб труну поставили принаймні у кімнату із кондиціонером. Це зробили активісти та журналісти, бо нікого, крім молодшої санітарної сестри у приміщенні Криворізького відділення судово-медичної експертизи не було.

Реаніматолог зі станції швидкої допомоги, який прийшов до приміщення моргу після ряду дзвінків у владні кабінети, у грубій формі наказав співробітниці прийняти тіло полеглого воїна, цитуємо «бо сказали що *** викрутять». На що вона відповіла: «Нам не телефонували та не попереджали про це».

Зазначимо, що співробітники відділу з питань внутрішньої політики апарату міської ради і виконкому, на яких мер Кривого Рогу поклав відповідальність за виконання його розпорядження щодо Дня жалоби у місті, на телефонні дзвінки не відповідали. Жоден із них не був присутній при в'їзді машини місії «Евакуація-200».

Воєнком, лишивши ситуацію невирішеною, поїхав. Полишили місце зустрічі і депутати. З'ясувати в яких умовах знаходитиметься тіло воїна, який віддав життя за Україну, залишились волонтери, журналісти.

На місце прибув завідувач Криворізького відділення судово-медичної експертизи Андрій Рубанов.

Він сповістив присутніх, що прибув оцінити стан тіла полеглого, визначити які саме умови будуть підходящими для його зберігання до моменту поховання. Директор пообіцяв зробити все, що від нього залежить, аби гідно провести воїна в останню путь.

Читайте також: 56-річного бійця АТО мешканці Кривого Рогу провели в останню путь


Ссылка скопирована в буфер обмена