Студентство з Кривого Рогу стало частиною студреспубліканської сім'ї

Главное фото новости
Фото: Facebook.com
У Дніпрі на Монастирському острові пройшов молодіжний мультифестиваль Студреспубліка 2017.

Від нашого міста було дві команди - Криворізького національного та Криворізького державного педагогічного університетів.

Активна молодь з різних вузів Дніпра та Кривого Рогу взяла участь у регіональному етапі Всеукраїнського мультифесту.

Запальне студентство створило власну державу на три дні, в якій розвивали інфраструктуру, соціальне та культурне життя.

Читайте також: Студентство Кривого Рогу турбується про якість «вишки»


Джерело: Facebook.com
Цьогоріч зареєструвалася рекордна кількість команд - 15. Кожна з них презентувала свій табір. Тематику на час Студреспубліки студенти обирали самі.

«У всіх команд завдання - 3 дні відповідати тематиці. Вони ходять в заданому стилі, використовують необхідні елементи в одязі, застосовують певні гасла. Така у нас насичена обстановка», - розповіла голова оргкомітету фестивалю Уляна Шумей.

Хоча команди постійно вели боротьбу за першість, атмосфера була дружньою та доброзичливою.

Учасники мали змогу проявити свої кулінарні таланти, де першіть отримала команда КДПУ.

Студреспубліка також передбачила смачний ярмарок, економ-ігри, конкурс талантів та битву діджеїв до самого ранку.

Ще в програмі спортивні ігри: футбол, волейбол, армреслінг та шахи, яку організував та провів студент Криворізького державного педагогічного університету.

До того ж, кожна команда збудувала свій транспортний засіб, після чого учасники змагалися на швидкість.


Джерело: Facebook.com

Крім того, студреспубліканці сміялися досхочу на КВК, вчилися вербальній битві на дебатах, різних політ-тренінгах. Наприкінці активного відпочинку було обрано мера Студреспубліки 2017.

«Студентська республіка» - це імпровізована країна, в якій є свої закони і грошова одиниця. Учасники живуть у наметовому таборі. У триденній програмі мультифестивалю - спортивні та інтелектуальні змагання, творчі виступи.

Згідно із законодавством Студреспубліки, у квазідержави оголошуються вибори, будуть формуватися політичні партії, буде проводитися повноцінний виборча кампанія з обрання студреспубліканського мера.

Краща команда, обрані 10 магістратів, студентський мер, парламент представлятимуть Дніпро на всеукраїнській «Студреспубліці»
, - розповіла Уляна Шумей.

На третій день острів почали заливати дощі, але студреспубліканцям важео зіпсувати настрій та плани. Гроза сприяла обміну інформацією між представниками різних таборів, спілкуванням і пошуком нових друзів.


Джерело: Facebook.com
Заключним конкурсом на острові був конкурс Першої Леді. 11 учасниць дарували глядачам красу та жіночність. Та заповітна мрія - перемогти конкуренток та одягти корону Леді Студреспубліки вдалося красуні з команди КДПУ.

До пізньої ночі студенти боролися з мафією, годинами грали у «Що? Де? Коли?» та знімкували події для фотоконкурсу.

Загалом програма Студреспубліки 2017 була дуже насиченою, адже не давала її учасникам сумувати, а іноді і перевести подих.

Захід проходить вже вісімнадцятий раз за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпропетровської міської ради і управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

тамерлан1944
  • 0
  • 0
  • Ответить

Эх хорошо когда молодой. Студенчество самое хорошее время человека, уже и отделился от родительской опеки и свою семью не создал и неработаешь, мало чего тяготит тебя, да и похмелья почти нет, и девочки такие как в джинсовых шортиках на второй фотке ближе всех к фотографировавшему и парню в черном - рядом, эх...

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество