Криворіжців очікує незначне зниження температури

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
В Україну йде незначне похолодання, насуваються дощі і грози, повідомляють синоптики.

Найближчими днями в Україні трохи знизиться температура. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє синоптик Наталка Діденко.

За її словами, найближчими днями в багатьох регіонах України дощитиме. Зокрема, і у Дніпропетровській області. В результаті температура повітря на пару днів стане комфортною +26 +27. Тож криворіжці можуть дихнути з полегшенням і кілька днів відпочити від спеки і насолодитися дощами.


"Спека зсунулась. Дощі зараз - бачите на свіжому фото з супутника - йдуть разом з грозами вздовж смуги Одещина-Кіровоградщина-Дніпропетровщина-Харківщина. Трохи щось закидає на Львівщині, Волині, Рівненщині, дійде до Житомирської та Київської областей. Але максимум невеликий дощ.
Багато питань про Полтавщину. Дощі сьогодні та завтра на Полтавщині суттєві - навряд, є невелика ймовірність завтра ввечері, температура повітря в межах +26+27 градусів. Хоча б без спеки)
Понеділок.
Дихаємо вільно і невимушено - переважно +21+25 градусів, у центральних областях +24+27 градусів, на заході навіть холоднувато, +18+23 градуси. Спека залишиться на південному сході України, +30 градусів і вище.
Дощі пройдуть 3 липня у західних областях. Решта України - у сухій погоді"
- повідомляє синоптик.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
26 мин

Все хорошо

02 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com