Мер хоче уважно слідкувати за грошима криворіжців
![Мер хоче уважно слідкувати за грошима криворіжців Мер хоче уважно слідкувати за грошима криворіжців](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5125b195/310117_f44f6addbb1161a671861609a45bb34f4922c7e490b2a3d50bd281d5d846b0041498464014.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Дане розпорядження було видане Ураховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року №106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету».
Згідно з розпорядженням у місті вводиться ведення детального обліку таких платежів у розрізі платників у відділах, управліннях, інших виконавчих органах міської ради.
Звіти будуть подані до фінансового управління виконкому міської ради.
Перелік податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету згідно з бюджетною класифікацією в розрізі відділів, управлінь, інших виконавчих органів міської ради, що контролюють справляння надходжень до бюджету ви можете переглянути нижче:
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5125b195/310114_f44f6addbb1161a671861609a45bb34f281694_93648a0caccc7e32a9788fcdf97dc2c91498463883.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5125b195/310115_f44f6addbb1161a671861609a45bb34f281693_3f1d80aec1cf18eb9dad8ada6b6f3b741498463882.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5125b195/310116_f44f6addbb1161a671861609a45bb34f281695_93648a0caccc7e32a9788fcdf97dc2c91498463883.jpg)
Комментарии (9)
scaut
13:45, 26 июня 2017
А не до*** управлений , оглоеды!только контролировать!
Лeдькa
13:57, 26 июня 2017
этим мудням все мало.. это называется где бы еще бабла скомуниздить перед тем как свалить к Удоду
абрам
14:02, 26 июня 2017
Ледька, Ты статью хоть читала?Или только на заглавии делаешь свои выводы.Сейчас со школы прийдет твой брат по разуму менделеев и он тебе обьяснит что в статье написано.
абрам
15:37, 26 июня 2017
Менделеев, Обьясни своей сестре по разуму или брату или *** сейчас поймешь к какому роду данные представители относятся что написано в статье и в чем разница написанного в статье от заглавия.
Богдан
14:08, 26 июня 2017
хай чтоб за его деньгами не следили а то бо бо
yura36,6
14:13, 26 июня 2017
1кr случайно или специально перекрутил последние нововведение ВР ?
ТАРАНТУЛ
14:35, 26 июня 2017
Пусть за своими следит
omua78
16:30, 26 июня 2017
Совсем недавно 1кр писал о том , что этот закон принимает ВР. Память подводит или так хочется бросить какашку в мэра , что не брезгуете ничем ?
omua78
16:32, 26 июня 2017
Нацбанк , а не ВР , извиняюсь.
- " З 12 червня українські банки почали жорсткіше перевіряти операції своїх клієнтів. Нацбанк затвердив постанову №43, за яким обов'язковому фінансовому моніторингу підлягають не тільки операції фізосіб понад 150 тис. грн., як раніше, але ще і перерахування нерезидентів на суму до $ 50 тис. "