Криворізькі депутати відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
![Криворізькі депутати відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Криворізькі депутати відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів](https://img.1kr.ua/news_files/news/3f39b042/5125b195/309654_17decda18a97e753e6d9d5b0479a35e6dbd6102b059591631b1c4626cfa590b91498224126.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Депутатам Криворізької міськради показали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, соціально-реабілітаційний центр для людей похилого віку та будинок милосердя.
У вищезазначених об’єктах соціальної інфраструктури міста, депутатам показали стан приміщень, наявність необхідного обладнання та розповіли про загальний стан справ закладів.
«У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів нам розповіли, що вони створили 2 групи для дітей, які не мають інвалідності, але мають серйозні проблемі зі здоров’ям.
Із 53 дітей лише 5 отримали статус дитини-інваліда. Це робота на попередження та профілактику розвитку захворювань», - зазначила Людмила Бурман, депутат міськради від «Самопомочі».
фото надані Людмилою Бурман
Комментарии (1)
Evdokia.krasna
18:51, 23 июня 2017
Дeяких там трeба було залишити