Сьогодні День захисту людей похилого віку

Сьогодні День захисту людей похилого віку

Фото: google.com.ua

Кожному вікові притаманна своя оригінальність. Юність не помічає деталей, поспішає подорослішати, встигнути змінити світ, адже це притаманно лише молодості.

Коли будинок збудовано, сина виховано, дерево посаджено - саме тоді починаємо смакувати власне життя, цінуючи кожен момент.

У похилому віці прийнято підводити підсумки минулих років. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. І сприймається новий день як цілий Всесвіт, здатний дарувати різні емоції.

Цінність кожної хвилини життя набуває особливого значення. З роками люди стають мудрішими, розсудливішими.

Наше старше покоління - скарбниця досвіду та знань.

У цей день рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 19-го грудня 2011-го року, відзначається Всесвітній день розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей.

Як показує практика, літні люди потребують захисту, і це не дивлячись на той факт, що найчастіше вони, на відміну від дітей, мають багатий досвід, відмінні професійні навички та мудрість, якої ще не дістає підростаючому поколінню.

І все ж вони піддаються дискримінації за віковою ознакою.

За даними широкомасштабних досліджень, представлених на 89-му пленарному засіданні Організації Об’єднаних Націй, «частка людей у віці 60 або більше років у всій чисельності населення світу складе до 2050 року понад 20 відсотків».

Максимальне і найбільш стрімке зростання числа літніх людей очікується в країнах, що розвиваються. Те, як суспільство ставиться до людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всього соціуму.

Кривий Ріг, привітай мудрість і досвід літніх людей пошаною!

Ссылка скопирована в буфер обмена