11 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
День працівників легкої промисловості формально відзначається в другу неділю червня вже протягом тридцяти років. Воно було засноване 1 жовтня 1980 року.

Цей день – професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки ним населення областей і міст має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва. Адже сьогодні підприємства легкої промисловості, постійно удосконалюючи технологію виробництва, розширюють асортимент і поліпшують якість своєї продукції.

У цей день від усієї душі вітаємо всіх робітників і фахівців, ветеранів підприємств легкої промисловості, всіх, хто причетний до галузі, що виробляє товари для населення, зі святом! Бажаємо вам, дорогі трудівники, міцного здоров’я, нових трудових здобутків, процвітання, успіхів у праці, щастя і благополуччя у кожній родині!

Події:
·1842 — Вийшла друком поема Миколи Гоголя«Мертві душі»(одна з дат).
·1888 — У Києві на Софійській площі в рамках святкування900-річчя прийняття християнства відкритопам'ятник Богдану Хмельницькому. Ідея створення пам'ятника виникла серед громадськості з ініціативи історика, професора Київського університету Миколи Костомарова у 1840-х роках.
·1913 — У Києві відкрилася Всеросійська сільськогосподарська виставка.
·1921 — В Україні оголошено про початок боротьби з безпритульністю.
·1965 —Рада Міністрів УРСР затвердила положення про створення Донецького державного університету.
·1990 —Верховна Рада УРСРзмінила порядок вирахування часу на території України, приєднавши країну досхідноєвропейської часової зони (відтоді в Україні час на годину відрізняється відмосковського, що більше відповідаєчасовим поясам).
·1992 — У Києві розпочався перший конгрес молодих політиків України.

Народилися:

·1861 —Заремба Сигізмунд Владиславович, український диригент, композитор, музичний критик і піаніст.
·1887 —Олександр Архипенко, український та американськийскульпторіхудожник, один із основоположниківкубізмув скульптурі (†1964).
·1909 —Приймак Борис Іванович, українськийархітектор(†1996).
·1953 —Віталій Білоножко, український співак — естрадний виконавець; Народний артист України
·1970 —Анжеліка Рудницька, українська журналістка, співачка, художниця (вишиванийживопис, авторська техніка на основі гладі),заслужена артистка України.
·1985 —Інна Цимбалюк, українська фотомодель, телеведуча, кіноакторка.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина