До уваги криворізьких абітурієнтів! Названо строки подачі документів в ВУЗи

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
В Міністерстві освіти назвали строки подачі документів до вишів цьогоріч. Документи у ВУЗах України прийматимуть з 12 по 26 липня.

Цього року абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності. Подача абітурієнтами заяв на вступ до вищих навчальних закладів у 2017 році буде здійснюватися 12-26 липня - це подача документів на бакалаврат. Про це повідомляють на сайті Міністерства освіти і науки України.

При цьому, щоб уникнути надмірного навантаження на сервери при подачі заяв онлайн, абітурієнти зможуть створити свій онлайн-кабінет для подальшої подачі з нього заяв з 29 червня.

Передбачена можливість збільшити на 10% кількість місць держзамовлення у вузах, в які подадуть найбільше документів абітурієнти з високими балами.

Після прийому всіх пільговиків залишилися місця держзамовлення будуть спрямовані на технічні та інші дефіцитні спеціальності.

За погодженням з Міністерством охорони здоров'я України введена норма, згідно з якою на медичні спеціальності зможуть вступати абітурієнти з результатами по всіх предметах зовнішнього незалежного оцінювання не менше 150 балів.

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2017 році здають 240 тис. чоловік, тим часом в цьому році для вступу до вузів приймаються сертифікати оцінювання 2016 року.

Право на вступ до вузів не по результатам тестування, а за співбесідою мають маломобільні особи з інвалідністю, чорнобильці (деякі категорії), на підставі іспитів - учасники бойових дій, діти-сироти та діти, які внаслідок захворювань не можуть пройти тестування.

Складати зовнішнє незалежне оцінювання або іспити можуть абітурієнти з Криму і непідконтрольною території Донбасу.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество