Криворізьке підприємство, яке освоювало бюджетні кошти разом з криворізькою міською радою, заборгувало державі 6,3 млн. гривень

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
На Дніпропетровщині підприємство ухилилось від сплати 6,3 млн грн податків. По цій справі прокуратурою Дніпропетровської області розпочато кримінальне провадження.

Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження стосовно підприємства ( його назву в прес-службі не повідомляють), яке співпрацювало з Криворізькою міською владою. Цю інформацію було оприлюднено на сторінці Прокуратури Дніпропетровської області в Фейсбук.

Слідчим управлінням прокуратури Дніпропетровської області спільно з оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби в області викрито директора та головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю, які протягом двох років ухилялись від сплати податків (ч.3 ст.212 КК України).


Освоюючи бюджетні кошти спільно з Криворізькою міською радою, вказане підприємство спеціалізувалося на будівництві та реконструкції житлових споруд. Проте протягом 2014-2016 років його посадовці не сплатили до бюджету 6,3 млн грн податків та обов’язкових платежів.

Наразі директору та головному бухгалтеру підприємства повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Дніпропетровської області.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город