Громада Кривого Рогу на захисті прав тих, хто тікав від війни

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Сьогодні, 31 травня, проходить прес-конференція за результатами проекту «Доступна інформація на захисті прав Внутрішньо переміщених осіб».

Під час прес-конференції презентували матеріали, в яких внутрішньо переміщені особи зможуть знайти всю необхідну інформацію щодо реалізації їх соціально-економічних прав.

Протягом зустрічі будуть обговорюватися проблеми з якими стикаються внутрішньо переміщені особи у своєму повсякденному житті, а також оголошені результати та основні показники проекту.

В матеріалах прописані покрокові дії щодо захисту прав внутрішньо-переміщених осіб (куди звертатись, як подати запит, тощо). Цю та іншу інформацію було зібрано під час проведення 5 фокус-груп з більш ніж 100 представниками переселенців.

Зібрані матеріали, що надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, висвітлюють основні питання сфери освіти, медичного обслуговування, працевлаштування, соціального захисту та організаці, що надають допомогу.

Організатори впевнені, що «саме широке інформування та особисте спілкування з представниками внутрішньо переміщених осіб дозволить почуватися їм захищеними та не покинутими у нашому великому місті».

Прес-конференцію відвідає представник секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини у Дніпропетровській області Олександр Комлєвий.

Реалізація міні-проекту «Доступна інформація на захисті прав ВПО» здійснюється БО «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» разом з КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» у рамках проекту «Активні громадські дії на подолання гуманітарної кризи в Україні», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» при сприянні Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Проект є частиною плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

yura36,6
  • 6
  • 4
  • Ответить

Предателей нигде не любят.

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество